Start 
Старт 
Cel/Regulamin 
Мета/Правила 
Aktualności 
Новини 
Zadania 
Завдання 
Historia  KOALicjA  Darowizny

KOALicjA czyli współtworzący konkurs KOALA

Grzegorz Adamski
       jest doktorantem na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest wielokrotnym medalistą, w tym zdobywcą złotego medalu, Mistrzostw Świata w Grach Matematycznych i Logicznych.

dr Sylwia Antoniuk
       pracuje w Zakładzie Matematyki Dyskretnej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

dr hab. Małgorzata Bednarska-Bzdęga
      pracuje na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM, specjalistka w zakresie kombinatoryki i gier kombinatorycznych, członkini Polskiego Towarzystwa Matematycznego, popularyzatorka matematyki i informatyki.

dr Rafał Bystrzycki
       jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Jest członkiem poznańskiego Komitetu Okręgowego Olimpiady Matematycznej. Pracuje jako informatyk w firmie w Poznaniu.

mgr Donata Dębicka
       pracuje w V Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu, ucząc informatyki.

mgr Magdalena Grudniak
       pracuje w V Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu, ucząc matematyki i informatyki.

inż. Hanna Kuik
       jest autorką rysunków KOALi. Skończyła studia inżynierskie z informatyki na WSB w Poznaniu, specjalność grafika komputerowa.

mgr Agnieszka Kukla pracuje w Szkole Podstawowej nr 1 w Poznaniu jako nauczycielka matematyki i informatyki.
      

dr Łukasz Nitschke
       jest absolwentem informatyki UAM. Tematem jego pracy doktorskiej było bezpieczeństwo protokołów kryptograficznych. Pracuje jako informatyk-programista.

mgr Paweł Perekietka
       jest absolwentem informatyki UAM. Nauczyciel dyplomowany w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym KSW im. bł. Natalii Tułasiewicz i Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym. Zaangażowany w popularyzację matematyki dyskretnej i algorytmiki wśród nauczycieli matematyki. Pomysłodawca konkursu KOALA.

dr Joanna Polcyn
       pracuje w Zakładzie Matematyki Dyskretnej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

dr Katarzyna Taczała
       pracuje w Zakładzie Matematyki Dyskretnej Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

dr inż. Andrzej P. Urbański
      wykłada informatykę na Politechnice Poznańskiej. Dla konkursu KOALA programuje serwisy obsługujące konkurs. Kiedyś napisał teksty kilkunastu piosenek o informatyce, a w Domu Dziecka wystąpił przebrany za złotego robota - dr Bot:

Prowadził od 19 marca 2016 Blog doktora Bota ,,Nie tylko informatyka – lekko i z humorem" (tu wersja archiwalna).

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.
Bez nich strona nie będzie działała poprawnie. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.